Fałszerze. Powrót sfory | odc. 13/14

serial sensacyjny Polska 2006  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Bolo przywozi Marka z fałszywymi euro do kantoru w Łodzi. Właściciel potajemnie zawiadamia Ducha. Marko jest zaskoczony. Duch wzywa policję. Nie widzi Bola, który stoi w pobliżu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kontynuacja serialu "Sfora". Partnerem komisarza Stanisława Olbrychta zostaje komisarz Roman Kruk, wybitny ekspert od fałszywych pieniędzy.

W tym odcinku

Bolo przywozi Marka z fałszywymi banknotami euro do kantoru w Łodzi. Właściciel potajemnie zawiadamia o tym Ducha. Marko nie kryje zaskoczenia, widząc mężczyznę wchodzącego do pokoju. Duch wyprowadza do samochodu i wzywa policję. Nie widzi jednak Bola, który stoi w pobliżu. Ten wchodzi do kantoru i zaczyna przeszukiwać pomieszczenia. Zabija ochroniarza, który próbuje go powstrzymać. Po usłyszeniu strzału właściciel włącza alarm. Bolo bez chwili namysłu dzwoni do Foty, aby go ostrzec. Zawiadomiony mężczyzna podejmuje w Poznaniu próbę wymiany pieniędzy. O jego pojawieniu się Polk powiadamia Olbrychta. Po chwili oddział antyterrorystyczny zatrzymuje Fotę. Tymczasem Kruk z Olbrychtem śledzą Fałszerza, który wyszedł ze szpitala. Docierają do drukarni, gdzie produkowane są fałszywe banknoty euro. Z USA wraca Nika. Przywieziona przez nią kaseta zawiera zapis rozmowy, która może skompromitować kilku wysokich urzędników administracji USA.

Występują

Twórcy

Ładuję...