Fałszerze. Powrót sfory | odc. 10/14

serial sensacyjny Polska 2006  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Olbrycht odwozi Nikę na lotnisko w Poznaniu, skąd ma odlecieć do USA. Polk obserwuje kantor, z którego wychodził Fota. Przebrany Starewicz zjawia się w szpitalu, gdzie leży Lachnal.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kontynuacja serialu "Sfora". Partnerem komisarza Stanisława Olbrychta zostaje komisarz Roman Kruk, wybitny ekspert od fałszywych pieniędzy.

W tym odcinku

W tajemnicy przed agentami ABW Olbrycht odwozi Nikę na lotnisko w Poznaniu, skąd dziewczyna ma lecieć do USA. Fota przygotowuje się do wyjazdu z kraju. Namawia swoją dziewczynę, żeby wyjechała razem z nim do RPA. Bolo odwiedza ojca. W drukarni Fałszerz z Fotą i Bolem wspominają stare czasy. Fałszerz wie, że jego rola w nielegalnym biznesie dobiega końca. Agent prowadzący Ducha wypytuje go o efekty śledztwa w sprawie podrobionych banknotów euro. W Poznaniu Polk obserwuje kantor, z którego kilka dni wcześniej wychodził Fota. Przebrany za pielęgniarza Starewicz pojawia się w szpitalu, gdzie leży Lachnal w stanie śpiączki. Gienio przekazuje Olbrychtowi informacje o prowokacji przygotowywanej przez ABW.

Występują

Twórcy

Ładuję...