Na dobre i na złe | odc. 461: Publicznie chory

serial obyczajowy Polska 2011  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Sambor odwołuje się od decyzji sądu, ale prośba zostaje odrzucona. Wiktoria odkrywa, że Blanka ma w szkole świetne oceny. Lekarze odkrywają, że epidemię padaczki wywołała strona internetowa.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial o osobistych i zawodowych problemach pracowników szpitala w Leśnej Górze, m.in. doktora Jakuba Burskiego i jego żony Zosi.

W tym odcinku

Sambor odwołuje się od decyzji sądu nakazującej umieszczenie Krzysia w rodzinie zastępczej, jednak jego prośba zostaje odrzucona. Zastanawia się czy może ominąć nakaz sądowy, jednak Van Graaf nie chce się na to zgodzić. Nina ma wyrzuty sumienia z powodu jego kłopotów. Wiktoria nerwowo reaguje na uwagi Witka dotyczące oryginalnego stroju Blanki. Później zwierza się Agacie, że odkąd zajmuje się wychowaniem dziewczyny, często traci nad sobą panowanie. Wiki odkrywa, że córka ma świetne oceny. Postanawia zapisać ją do żeńskiej szkoły z internatem. Blanka w tajemnicy przed matką spotyka się z chłopakiem, którego poznała w internecie. W tym samym czasie do szpitala trafiają Ewa i Filip, którzy mieli napad padaczkowy. Wkrótce z podobnymi objawami zgłaszają się kolejni pacjenci. Lekarze odkrywają, że epidemię padaczki wywołała strona internetowa poświęcona chłopcu cierpiącemu na tę przypadłość.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...