Na dobre i na złe | odc. 460: Obce ciało

serial obyczajowy Polska 2011  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Przemek namawia Ludmiłę na konsultację ze specjalistą. Ona odmawia. Do szpitala trafia nastoletni chłopak. Czuje się kobietą i zażywa hormony. Matka nie potrafi zaakceptować inności syna.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial o osobistych i zawodowych problemach pracowników szpitala w Leśnej Górze, m.in. doktora Jakuba Burskiego i jego żony Zosi.

W tym odcinku

Przemek namawia Ludmiłę, by skonsultowała się ze specjalistą, który być może będzie w stanie jej pomóc. Dziewczyna odmawia, tłumacząc, że nie zniosłaby kolejnego zawodu. Do szpitala trafia nastoletni Antek. Chłopak czuje się kobietą i zażywa hormony. Matka nie potrafi zaakceptować inności syna. Z rozpaczy Antek bierze dużą dawkę tabletek hormonalnych i ucieka z kliniki. Wycieńczonego chłopaka znajduje Blanka. Córka Wiki interesuje się subkulturą emo. Lekarka zabiera dziewczynę na zakupy w poszukiwaniu ubrań w tym stylu. Przemek zapewnia Agacie udział w prestiżowym sympozjum. Lekarka dziękuje koledze za pomoc. Widzi to Paweł. Zazdrosny mężczyzna w tajemnicy zabiera rzeczy żony z hotelu rezydentów. Niebawem o wszystkim dowiaduje się Agata. Paweł w ramach przeprosin daje jej psa.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...