Ja to mam szczęście! (4)

serial komediowy Polska 2012  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Sąsiedzi głośno uprawiają seks. Rodzeństwo Zosi ma z tego uciechę, ale dziewczynka nic nie rozumie. Ela chce być niezależna. Rodzice starają się pomóc Zosi w nauce wiersza na pamięć.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zabawne perypetie państwa Polaków i ich dzieci. Decydujący głos ma w rodzinie Joanna (Kinga Preis) z zawodu pielęgniarka. Kobieta prowadzi dom twardą ręką. Jej mąż Jerzy (Jacek Braciak) pracuje jako deweloper. Oboje wychowują trójkę dzieci: Elę (Natalia Idzikiewicz), córkę Asi z poprzedniego związku, syna Jerzego, Marcina (Antoni Królikowski), oraz 8-letnią Zosię (Weronika Kosobudzka). W wychowaniu dzieci uczestniczą także ex-małżonkowie Polaków oraz dziadkowie: rodzice Joanny i pełna temperamentu matka Jerzego, Katarzyna (Ewa Kasprzyk).

W tym odcinku

Sąsiedzi Polaków głośno uprawiają seks. Rodzeństwo Zosi ma z tego niemałą uciechę, tymczasem dziewczynka nie rozumie, co się dzieje. Jerzy, w przeciwieństwie do żony, ulega nastrojowi. Ela chce być niezależna. Cierpi na tym jednak jej kieszonkowe. Rodzice starają się pomóc Zosi w nauce wiersza na pamięć. W pewnym momencie sytuacja robi się komiczna. Zbliżają się urodziny dziewczynki. Reszta rodziny naradza się, jakie zwierzątko jej kupić. Okazuje się, że każdy ma inną koncepcję. Marcin ma nową dziewczynę - tancerkę go-go. Jerzy i Tadeusz robią wszystko, żeby ją poznać. W nocy okazuje się, że Jerzy lunatykuje, co niepokoi Joannę. Mężczyzna postanawia to wykorzystać.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...