Na dobre i na złe | odc. 452: Matka nadzieja

serial obyczajowy Polska 2011  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Agata odkrywa, że Pawica chce odebrać Przemkowi miejsce w hotelu i przydzielić je Ninie. Nie zamierza utrzymywać bezrobotnego kolegi. Nina prosi Ludmiłę, by pomogła znaleźć Zapale pracę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial o osobistych i zawodowych problemach pracowników szpitala w Leśnej Górze, m.in. doktora Jakuba Burskiego i jego żony Zosi.

W tym odcinku

Agata dowiaduje się, że Pawica chce odebrać Przemkowi miejsce w hotelu i przydzielić je Ninie. Nie zamierza dłużej utrzymywać bezrobotnego kolegi. Postanawia przeprowadzić z nim poważną rozmowę. Nina nie zgadza się z decyzją Adama. Prosi Ludmiłę, by pomogła jej znaleźć Zapale pracę. Witek czuje się oszukany. Ma żal do Leny, że nie powiedziała mu o dziecku. Próbuje spotkać się z Pawicą, jednak przyjaciel nie ma dla niego czasu. Doktor prowadząca leczenie Leny sugeruje jej, że powinna usunąć ciążę. W trudnych chwilach koleżankę wspiera Hana. Do Leśnej Góry trafia Krystyna, która poddaje się bolesnym zabiegom, by zajść w ciążę. Nowa ginekolog odkrywa, że to mąż pacjentki ma problemy z poczęciem dziecka.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...