Na dobre i na złe | odc. 451: Śmiertelnie zakochani

serial obyczajowy Polska 2011  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Przemek stale przesiaduje w hotelu i gra na gitarze. Latoszek nadal traktuje Pawicę jak kolegę, choć ten awansował na dyrektora. Do szpitala trafia młoda kobieta zarażona gruźlicą.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial o osobistych i zawodowych problemach pracowników szpitala w Leśnej Górze, m.in. doktora Jakuba Burskiego i jego żony Zosi.

W tym odcinku

Przemek całymi dniami przesiaduje w hotelu i gra na gitarze. Hana wykorzystuje ten czas, by zbliżyć się do brata. Latoszek wciąż traktuje Pawicę jak kolegę, mimo że ten awansował na dyrektora. Pochłonięty pracą Adam wprowadza listę spotkań z pracownikami, która obejmuje także przyjaciół. Do szpitala trafia młoda kobieta, która prawdopodobnie zaraziła się gruźlicą od swojego chłopaka. Lena martwi się, że kontakt z chorą mógł zaszkodzić jej dziecku. Radiolog Paweł, który domyślił się, że koleżanka jest w ciąży, nieopatrznie gratuluje Witkowi, że zostanie ojcem. Lewicki nocuje z żoną w hotelu rezydentów, jednak czuje się obco wśród lekarzy. Agata zapewnia Wiki, że naprawdę go kocha i ślub z Pawłem nie był pomyłką.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...