Ja to mam szczęście! (3)

serial komediowy Polska 2012  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Joanna wypomina Jerzemu, że nigdy nie zrobił nic szalonego z miłości. On chce to naprawić. Polakowie przyjmują pod swój dach poparzonego Tadeusza. Joanna przygotowuje się do imprezy w pracy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zabawne perypetie państwa Polaków i ich dzieci. Decydujący głos ma w rodzinie Joanna (Kinga Preis) z zawodu pielęgniarka. Kobieta prowadzi dom twardą ręką. Jej mąż Jerzy (Jacek Braciak) pracuje jako deweloper. Oboje wychowują trójkę dzieci: Elę (Natalia Idzikiewicz), córkę Asi z poprzedniego związku, syna Jerzego, Marcina (Antoni Królikowski), oraz 8-letnią Zosię (Weronika Kosobudzka). W wychowaniu dzieci uczestniczą także ex-małżonkowie Polaków oraz dziadkowie: rodzice Joanny i pełna temperamentu matka Jerzego, Katarzyna (Ewa Kasprzyk).

W tym odcinku

Joanna wypomina Jerzemu, że nigdy nie zrobił nic szalonego z miłości. Po konsultacji z Marcinem jej mąż postanawia to naprawić. Tadeusz poparzył sobie obie dłonie. Polakowie przyjmują go pod swój dach i otaczają trochę zbyt troskliwą opieką. Joanna postanawia przygotować się do imprezy w pracy i sprowadza do domu profesjonalnego tancerza Stefano (Stefano Terrazzino). Jerzy nie kryje zazdrości. Po powrocie z wakacji Tadeusz wyznaje, że zakochał się w pięknej Włoszce, Francesce (Krystyna Tkacz). Wkrótce prawda o jego miłości wychodzi na jaw. Tymczasem matka Jerzego, Katarzyna (Ewa Kasprzyk), poznaje w sanatorium 35-letniego przystojnego masażystę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...