Teleman

Instynkt: Zniknięcie (2/13)

serial kryminalny Polska 2011  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Policjanci przyjmują zgłoszenie o zaginięciu współwłaściciela znanej agencji reklamowej. W trakcie śledztwa odsłania się groteskowy obraz wydarzeń, które doprowadziły do tej sytuacji.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Komisarz Anna Oster (Danuta Stenka) zostaje przeniesiona do wydziału zabójstw stołecznej policji. Przełożeni cenią detektyw za jej doświadczenie i wyjątkową skuteczność w rozwiązywaniu nawet najtrudniejszych spraw kryminalnych. Przy prowadzeniu śledztwa Oster kieruje się nie tylko rzetelną wiedzą, lecz także swoim niezwykłym policyjnym instynktem. Dla współpracowników jest nieprzystępna, co ma związek z jej niejasną przeszłością, którą z czasem coraz trudniej jest jej ukryć. Partnerem Oster zostaje podkomisarz Krzysztof Tarkowski (Szymon Bobrowski). Policjant nie akceptuje metod działania starszej koleżanki i jej ambicji przywódczych. Ponadto ma do niej żal za to, że został rozdzielony ze swoją dotychczasową partnerką, Olą Lewicką (Marieta Żukowska). Na tym tle często dochodzi między nimi do konfliktów.

W tym odcinku

Policjanci przyjmują zgłoszenie o zaginięciu Kamila Małeckiego (Antoni Pawlicki), współwłaściciela znanej agencji reklamowej. Zawiadomienie składa jego matka. Okazuje się, że mężczyzna cierpi na epilepsję. W trakcie śledztwa wychodzą na jaw dramatyczne wydarzenia, które rozegrały się w dniu zaginięcia Kamila. Konflikt Tarkowskiego z Oster narasta. Ma on swoją kulminację podczas rozmowy z Rogożem, który prosi podkomisarza o kredyt zaufania dla nowej partnerki. Jednocześnie zacieśnia się relacja Tarkowskiego z Olą. W końcu oboje spędzają ze sobą noc.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...