Julia | odc. 111/186

serial obyczajowo-komediowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Monika niecierpliwie czeka na oświadczyny Janka. Hanna opowiada mężowi o kłopotach sercowych starszego syna. Sławek obawia się, że jego znajomość z Agnieszką może wyjść na jaw.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie dziewczyny, która postanawia zmienić swoje życie. Julia (Julia Rosnowska) wkrótce wychodzi za mąż. Tuż przed ślubem dowiaduje się, że jej narzeczony, Darek (Bartosz Obuchowicz), jest handlarzem narkotyków. Dziewczyna odwołuje ceremonię i ucieka z rodzinnego miasteczka. Przyjeżdża do kuzynki (Ewa Kaim), która mieszka w Krakowie. Od tej pory Julia spotyka na swojej drodze wiele osób, które pozornie bogate i spełnione zawodowo, są uwikłane w świat intryg i kłamstw. Nieoczekiwanie w mieście pojawia się również Darek, który chce odzyskać swoją ukochaną. Podczas swojej ucieczki przed byłym narzeczonym Julia przypadkiem poznaje Maćka Janickiego (Michał Lewandowski).

W tym odcinku

Monika niecierpliwie czeka na oświadczyny Janka. Hanna mówi mężowi o kłopotach sercowych starszego syna. Agnieszka przychodzi na konsultację do Janka. Potem odwiedza Sławka. Ten niepokoi się, że ktoś może dowiedzieć się o ich znajomości. W tym czasie Darek z Pawłem rozkręcają swój biznes - sprzedaż krasnali. Maciek wpada w poważne tarapaty.

Występują

Zobacz także

Ładuję...