Julia | odc. 110/186

serial obyczajowo-komediowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Pola i Kaja podejrzewają, że Julia zakochała się w Sławku. On tymczasem próbuje przekonać koleżankę z pracy do studiów na ASP. Bożena sugeruje Monice, że Janek chce się jej oświadczyć.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie dziewczyny, która postanawia zmienić swoje życie. Julia (Julia Rosnowska) wkrótce wychodzi za mąż. Tuż przed ślubem dowiaduje się, że jej narzeczony, Darek (Bartosz Obuchowicz), jest handlarzem narkotyków. Dziewczyna odwołuje ceremonię i ucieka z rodzinnego miasteczka. Przyjeżdża do kuzynki (Ewa Kaim), która mieszka w Krakowie. Od tej pory Julia spotyka na swojej drodze wiele osób, które pozornie bogate i spełnione zawodowo, są uwikłane w świat intryg i kłamstw. Nieoczekiwanie w mieście pojawia się również Darek, który chce odzyskać swoją ukochaną. Podczas swojej ucieczki przed byłym narzeczonym Julia przypadkiem poznaje Maćka Janickiego (Michał Lewandowski).

W tym odcinku

Pola i Kaja podejrzewają, że Julia zakochała się w Sławku. On tymczasem próbuje przekonać swoją utalentowaną koleżankę z pracy do studiów na ASP. Agnieszka zapisuje się na pierwszą wizytę do Janickiego. Młody chirurg jest zagubiony w swoich uczuciach. Bożena sugeruje Monice, że Janek dziwnie się zachowuje, bo chce się jej oświadczyć. Kosmetyczka niecierpliwie czeka na rozmowę z ukochanym.

Występują

Zobacz także

Ładuję...