Julia | odc. 100/186

serial obyczajowo-komediowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Janek mówi pracownikom kliniki, że Julia nie miała nic wspólnego z kradzieżą. Jego rodzice przepraszają dziewczynę. Esteban ma kłopoty zdrowotne. Julia prosi Maćka, by go zastąpił.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie dziewczyny, która postanawia zmienić swoje życie. Julia (Julia Rosnowska) wkrótce wychodzi za mąż. Tuż przed ślubem dowiaduje się, że jej narzeczony, Darek (Bartosz Obuchowicz), jest handlarzem narkotyków. Dziewczyna odwołuje ceremonię i ucieka z rodzinnego miasteczka. Przyjeżdża do kuzynki (Ewa Kaim), która mieszka w Krakowie. Od tej pory Julia spotyka na swojej drodze wiele osób, które pozornie bogate i spełnione zawodowo, są uwikłane w świat intryg i kłamstw. Nieoczekiwanie w mieście pojawia się również Darek, który chce odzyskać swoją ukochaną. Podczas swojej ucieczki przed byłym narzeczonym Julia przypadkiem poznaje Maćka Janickiego (Michał Lewandowski).

W tym odcinku

Janek i Monika planują kilkudniowy wyjazd. Wcześniej Janicki mówi pracownikom kliniki, że Julia nie miała nic wspólnego z kradzieżą. Jego rodzice przepraszają dziewczynę i proponują jej powrót do pracy. Esteban ma kłopoty zdrowotne. Julia prosi Maćka, by na jakiś czas zastąpił kucharza.

Występują

Zobacz także

Ładuję...