Julia | odc. 99/186

serial obyczajowo-komediowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Bożena próbuje uspokoić Monikę, która czuje, że straciła Janickiego. Janek wyznaje rodzicom, że Julia nie miała nic wspólnego z kradzieżą. Hanna uważa, że powinni z Tadeuszem ją przeprosić.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie dziewczyny, która postanawia zmienić swoje życie. Julia (Julia Rosnowska) wkrótce wychodzi za mąż. Tuż przed ślubem dowiaduje się, że jej narzeczony, Darek (Bartosz Obuchowicz), jest handlarzem narkotyków. Dziewczyna odwołuje ceremonię i ucieka z rodzinnego miasteczka. Przyjeżdża do kuzynki (Ewa Kaim), która mieszka w Krakowie. Od tej pory Julia spotyka na swojej drodze wiele osób, które pozornie bogate i spełnione zawodowo, są uwikłane w świat intryg i kłamstw. Nieoczekiwanie w mieście pojawia się również Darek, który chce odzyskać swoją ukochaną. Podczas swojej ucieczki przed byłym narzeczonym Julia przypadkiem poznaje Maćka Janickiego (Michał Lewandowski).

W tym odcinku

Bożena próbuje uspokoić Monikę, która czuje, że straciła Janickiego. Radzi córce, w jaki sposób zatrzymać przy sobie Janka. Tymczasem on wyznaje rodzicom, że Julia nie miała nic wspólnego z kradzieżą. Hanna uważa, że powinni razem z Tadeuszem ją przeprosić. Julia chce naprawić relacje Kasi z mężem.

Występują

Zobacz także

Ładuję...