Julia | odc. 98/186

serial obyczajowo-komediowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Darek mówi Jankowi o tym, jak okradł klinikę, a więc Julia nie miała z tym nic wspólnego. Janicki chce ją przeprosić jednak Julia już wyjechała. Kasia podejrzewa, że Krzysztof ją zdradził.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie dziewczyny, która postanawia zmienić swoje życie. Julia (Julia Rosnowska) wkrótce wychodzi za mąż. Tuż przed ślubem dowiaduje się, że jej narzeczony, Darek (Bartosz Obuchowicz), jest handlarzem narkotyków. Dziewczyna odwołuje ceremonię i ucieka z rodzinnego miasteczka. Przyjeżdża do kuzynki (Ewa Kaim), która mieszka w Krakowie. Od tej pory Julia spotyka na swojej drodze wiele osób, które pozornie bogate i spełnione zawodowo, są uwikłane w świat intryg i kłamstw. Nieoczekiwanie w mieście pojawia się również Darek, który chce odzyskać swoją ukochaną. Podczas swojej ucieczki przed byłym narzeczonym Julia przypadkiem poznaje Maćka Janickiego (Michał Lewandowski).

W tym odcinku

Darek mówi Jankowi o tym, jak okradł klinikę. Janicki nabiera pewności, że Julia nie miała z tym nic wspólnego. Chce przeprosić dziewczynę, jednak dowiaduje się, że wyjechała do Lubawic. Mężczyzna nie daje za wygraną i jedzie do miasteczka. Kasia podejrzewa, że Krzysztof ją zdradził. Jest załamana.

Występują

Zobacz także

Ładuję...