Julia | odc. 96/186

serial obyczajowo-komediowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Bracia odkrywają tajemnicę Moniki. Żądają od niej wyjaśnień. Maciek informuje o wszystkim Julię. Janek zamierza na kilka dni przeprowadzić się do rodziców i wszystko sobie przemyśleć.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie dziewczyny, która postanawia zmienić swoje życie. Julia (Julia Rosnowska) wkrótce wychodzi za mąż. Tuż przed ślubem dowiaduje się, że jej narzeczony, Darek (Bartosz Obuchowicz), jest handlarzem narkotyków. Dziewczyna odwołuje ceremonię i ucieka z rodzinnego miasteczka. Przyjeżdża do kuzynki (Ewa Kaim), która mieszka w Krakowie. Od tej pory Julia spotyka na swojej drodze wiele osób, które pozornie bogate i spełnione zawodowo, są uwikłane w świat intryg i kłamstw. Nieoczekiwanie w mieście pojawia się również Darek, który chce odzyskać swoją ukochaną. Podczas swojej ucieczki przed byłym narzeczonym Julia przypadkiem poznaje Maćka Janickiego (Michał Lewandowski).

W tym odcinku

Bracia Janiccy odkrywają tajemnicę Moniki. Żądają od niej wyjaśnień. Następnie Maciek informuje o wszystkim Julię. Jego brat postanawia na kilka dni przeprowadzić się do rodziców i wszystko sobie poukładać. Tymczasem Julia niecierpliwie czeka, że Janek przyjdzie ją przeprosić.

Występują

Zobacz także

Ładuję...