Ja to mam szczęście! (10)

serial komediowy Polska 2012  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Jerzy chce zrobić Joannie niespodziankę na walentynki. Joanna odnajduje w sobie coraz więcej oznak starzenia. Wśród obrazów Marcina znajduje się nagi portret jego matki. Autorem jest Jerzy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zabawne perypetie państwa Polaków i ich dzieci. Decydujący głos ma w rodzinie Joanna (Kinga Preis) z zawodu pielęgniarka. Kobieta prowadzi dom twardą ręką. Jej mąż Jerzy (Jacek Braciak) pracuje jako deweloper. Oboje wychowują trójkę dzieci: Elę (Natalia Idzikiewicz), córkę Asi z poprzedniego związku, syna Jerzego, Marcina (Antoni Królikowski), oraz 8-letnią Zosię (Weronika Kosobudzka). W wychowaniu dzieci uczestniczą także ex-małżonkowie Polaków oraz dziadkowie: rodzice Joanny i pełna temperamentu matka Jerzego, Katarzyna (Ewa Kasprzyk).

W tym odcinku

Jerzy chce zrobić Joannie niespodziankę na walentynki. Prosi o pomoc starszą córkę. Joanna odnajduje w sobie coraz więcej oznak starzenia. Niewybredne żarty Marcina nie ułatwiają jej pogodzenia się z nieuchronną rzeczywistością. Joanna odkrywa wśród obrazów Marcina nagi portret jego matki. Skonsternowana chce go ukryć, na szczęście okazuje się, że autorem dzieła jest Jerzy. Polak zaprasza na kolację klientów z Japonii. Cała rodzina postanawia wczuć się w klimat Kraju Kwitnącej Wiśni. Jerzy prosi Tadeusza, by zajął się Zosią. Przyjaciel ulega wdziękom seksownej sąsiadki i zapomina o dziewczynce.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...