Ja to mam szczęście! (8)

serial komediowy Polska 2012  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Joanna i Iwona zapisują się na zajęcia jogi. Gdy Jerzy odkrywa, że trener lubi flirtować z podopiecznymi, bierze sprawy w swoje ręce. Elka przekonuje rodziców, by dawali jej kieszonkowe.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zabawne perypetie państwa Polaków i ich dzieci. Decydujący głos ma w rodzinie Joanna (Kinga Preis) z zawodu pielęgniarka. Kobieta prowadzi dom twardą ręką. Jej mąż Jerzy (Jacek Braciak) pracuje jako deweloper. Oboje wychowują trójkę dzieci: Elę (Natalia Idzikiewicz), córkę Asi z poprzedniego związku, syna Jerzego, Marcina (Antoni Królikowski), oraz 8-letnią Zosię (Weronika Kosobudzka). W wychowaniu dzieci uczestniczą także ex-małżonkowie Polaków oraz dziadkowie: rodzice Joanny i pełna temperamentu matka Jerzego, Katarzyna (Ewa Kasprzyk).

W tym odcinku

Joanna i Iwona zapisują się na zajęcia jogi. Gdy Jerzy odkrywa, że trener ma w zwyczaju flirtować ze swoimi podopiecznymi, bierze sprawy w swoje ręce. Elka przekonuje rodziców, by dawali jej kieszonkowe. Gdy dowiaduje się, co w zamian będzie musiała robić, chce wycofać się z umowy. W klasie Zosi jest organizowany konkurs na najwięcej sprzedanych losów na loterię. Jerzy i Joanna robią, co mogą, by to ich córka wygrała. Zosia zmusza Elę, by zagrała z nią w statki. Bitwa morska kończy się jednak prawdziwą bijatyką. Sąsiedzi Polaków z pietra wyżej wyprowadzają się. Ku rozpaczy Joanny nowym lokatorem zostaje Tadeusz.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...