Ja to mam szczęście! (7)

serial komediowy Polska 2012  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Rodzice dowiadują się, że Ela ma słabe stopnie. Zosia ma przedstawić w szkole zawody swoich rodziców. Jerzy jest przerażony, odkrywając, że Joanna zdradza ośmiolatce tajniki położnictwa.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zabawne perypetie państwa Polaków i ich dzieci. Decydujący głos ma w rodzinie Joanna (Kinga Preis) z zawodu pielęgniarka. Kobieta prowadzi dom twardą ręką. Jej mąż Jerzy (Jacek Braciak) pracuje jako deweloper. Oboje wychowują trójkę dzieci: Elę (Natalia Idzikiewicz), córkę Asi z poprzedniego związku, syna Jerzego, Marcina (Antoni Królikowski), oraz 8-letnią Zosię (Weronika Kosobudzka). W wychowaniu dzieci uczestniczą także ex-małżonkowie Polaków oraz dziadkowie: rodzice Joanny i pełna temperamentu matka Jerzego, Katarzyna (Ewa Kasprzyk).

W tym odcinku

Rodzice dowiadują się, że Ela ma słabe stopnie. Joanna postanawia pomóc córce w poprawieniu ocen. Ojczym podpowiada dziewczynie, jak oszukać matkę i nie napracować się. Zosia ma przedstawić w szkole zawody swoich rodziców. Jerzy jest przerażony, gdy odkrywa, że Joanna zdradza ośmiolatce tajniki położnictwa. Kolejny pomysł żony, by wysłać dziewczynkę na konkurs Małej Miss, wprawia go w osłupienie. Marcin sprawia problemy wychowawcze. Polakowie chcą pomówić o tym z byłą żoną Jerzego, Dorotą. Babcia Adela zdradza córce sekret udanego pożycia małżeńskiego. Joanna uznaje, że wolałaby o tym nie wiedzieć. Następnego dnia odkrywa, że ma w domu niewolnika - jest nim Tadeusz.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...