Julia | odc. 59/186

serial obyczajowo-komediowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Pola z Patrykiem jadą na koncert bez zgody rodziców. Wpadają w tarapaty. Anita spotyka się z Darkiem, który kradnie jej klucze do kliniki. Janek mówi Monice o swych uczuciach do Julii.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie dziewczyny, która postanawia zmienić swoje życie. Julia (Julia Rosnowska) wkrótce wychodzi za mąż. Tuż przed ślubem dowiaduje się, że jej narzeczony, Darek (Bartosz Obuchowicz), jest handlarzem narkotyków. Dziewczyna odwołuje ceremonię i ucieka z rodzinnego miasteczka. Przyjeżdża do kuzynki (Ewa Kaim), która mieszka w Krakowie. Od tej pory Julia spotyka na swojej drodze wiele osób, które pozornie bogate i spełnione zawodowo, są uwikłane w świat intryg i kłamstw. Nieoczekiwanie w mieście pojawia się również Darek, który chce odzyskać swoją ukochaną. Podczas swojej ucieczki przed byłym narzeczonym Julia przypadkiem poznaje Maćka Janickiego (Michał Lewandowski).

W tym odcinku

Bez zgody rodziców Pola z Patrykiem wyjeżdżają na koncert. Po drodze wpadają w tarapaty. Pomagają im Julia i Janek. Anita spotyka się z Darkiem. Chłopak kradnie jej klucze do kliniki. Wieczorem Janek mówi Monice, co czuje do narzeczonej brata.

Występują

Zobacz także

Ładuję...