Ja to mam szczęście! (6)

serial komediowy Polska 2012  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Ela ma wystąpić w szkolnym przedstawieniu. Joanna i Jerzy próbują pomóc córce w przygotowaniu choreografii. Zosia usiłuje się dowiedzieć, co to znaczy, że Ela jest jej przyrodnią siostrą.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zabawne perypetie państwa Polaków i ich dzieci. Decydujący głos ma w rodzinie Joanna (Kinga Preis) z zawodu pielęgniarka. Kobieta prowadzi dom twardą ręką. Jej mąż Jerzy (Jacek Braciak) pracuje jako deweloper. Oboje wychowują trójkę dzieci: Elę (Natalia Idzikiewicz), córkę Asi z poprzedniego związku, syna Jerzego, Marcina (Antoni Królikowski), oraz 8-letnią Zosię (Weronika Kosobudzka). W wychowaniu dzieci uczestniczą także ex-małżonkowie Polaków oraz dziadkowie: rodzice Joanny i pełna temperamentu matka Jerzego, Katarzyna (Ewa Kasprzyk).

W tym odcinku

Ela ma wystąpić w szkolnym przedstawieniu. Joanna i Jerzy próbują pomóc córce w przygotowaniu choreografii. Zosia usiłuje się dowiedzieć, co to znaczy, że Ela jest jej przyrodnią siostrą. Marcina odwiedza kolega, Damian. Ela chce zwrócić na siebie jego uwagę, okazuje się jednak, że Damiana interesują starsze kobiety. Jerzy wyręcza żonę i rano przygotowuje dzieci do szkoły. Jest zaskoczony szkolnym strojem Zosi. Jerzy daje żonie prezent - piękny pierścionek. Iwona informuje Asię, że błyskotka, która tak jej się podoba, to kawałek szkiełka i metal słabej jakości.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...