Julia | odc. 58/186

serial obyczajowo-komediowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Alicja dowiaduje się o ślubie córki z Maćkiem. Tymczasem Monika mówi Janickim, że matka ich przyszłej synowej jest w Krakowie. Niespodziewanie Alicja zjawia się u przyszłych teściów córki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie dziewczyny, która postanawia zmienić swoje życie. Julia (Julia Rosnowska) wkrótce wychodzi za mąż. Tuż przed ślubem dowiaduje się, że jej narzeczony, Darek (Bartosz Obuchowicz), jest handlarzem narkotyków. Dziewczyna odwołuje ceremonię i ucieka z rodzinnego miasteczka. Przyjeżdża do kuzynki (Ewa Kaim), która mieszka w Krakowie. Od tej pory Julia spotyka na swojej drodze wiele osób, które pozornie bogate i spełnione zawodowo, są uwikłane w świat intryg i kłamstw. Nieoczekiwanie w mieście pojawia się również Darek, który chce odzyskać swoją ukochaną. Podczas swojej ucieczki przed byłym narzeczonym Julia przypadkiem poznaje Maćka Janickiego (Michał Lewandowski).

W tym odcinku

Alicja dowiaduje się o ślubie córki z Maćkiem. Tymczasem Monika mówi Janickim, że matka ich przyszłej synowej jest w Krakowie. Tadeusz zaprasza ją na kolację. Julia mówi Maćkowi, że to zły pomóc. Mimo tego Alicja zjawia się u przyszłych teściów córki. Ku zaskoczeniu wszystkich towarzyszy jej Monika.

Występują

Zobacz także

Ładuję...