Ranczo | sezon 3 odc. 40: Szok poporodowy

serial obyczajowy Polska 2008  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Dalsze losy mieszkańców Wilkowyj. Lucy i Kusy żyją w szczęśliwym związku. Rodzi się im córeczka. Do wójta przyjeżdża Klaudia z narzeczonym.

Oglądaj w telewizji

Pt 8.12 14:15
TVP HDlogo

Opis

Kolejne losy młodej Amerykanki Lucy Wilskiej (Ilona Ostrowska), która zamieszkała w podlaskiej wsi Wilkowyje. Zderzenie jej poglądów i przyzwyczajeń z mentalnością jej nowych sąsiadów ma nieoczekiwane, często zabawne skutki. Lucy propaguje wśród mieszkańców Wilkowyj idee typowe dla lokalnych społeczności amerykańskich. Przyjaźni się z malarzem Kusym. W trzeciej serii pojawia się nowy wikary (Bartosz Kasprzykowski) oraz Sylwia Gliwa jako córka Więcławskich.

W tym odcinku

Dalsze losy mieszkańców Wilkowyj. Lucy i Kusy żyją w szczęśliwym związku. Wkrótce na świat przychodzi ich córeczka, Dorotka. Kusy obawia się, czy podoła roli ojca. Do wójta przyjeżdża studiująca w Lublinie córka Klaudia. Towarzyszy jej nowy narzeczony, student psychologii - Zygmunt. W trakcie śniadania poddaje analizie sen wójta. Ostrzega go przed depresją i radzi zgłosić się do specjalisty. Tymczasem proboszcz od czasu pojawienia się na plebanii młodego wikarego Roberta, czuje się zbędny. Wkrótce obaj bracia spotykają się w poczekalni u lekarza. Dr Wezół zapisuje im tabletki na poprawę nastroju. Zarobione u Więcławskiego pieniądze Pietrek postanawia zainwestować w działalność artystyczną.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...