Dowody zbrodni | sezon 4 odc. 4: Aniołek

(Cold Case: Baby Blues)

serial kryminalny USA 2006  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

W 1982 r. uznano, że przyczyną zgonu niemowlęcia był syndrom nagłej śmierci noworodków. Detektyw Rush znajduje podstawy, aby wznowić śledztwo w tej sprawie. Pomocne jest rodzeństwo dziecka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Ambitna detektyw Lilly Rush (Kathryn Morris) zajmuje się niewyjaśnionymi morderstwami sprzed lat. W swojej pracy korzysta z najnowszych technologii, a rozwiązywanie kryminalnych zagadek jest jej pasją. Rush zdaje sobie sprawę z konsekwencji swojej pracy. Wie, że często rodziny zamordowanych naraża na nowe cierpienia. Tym niemniej chce, aby żadna z ofiar nie została zapomniana. Gdy potrzebuje pomocy, pomagają jej porucznik John Stillman (John Finn) i detektyw Will Jeffries (Thom Barry). W jej zespole pracują również detektywi Nick Vera (Jeremy Ratchford) i Scotty Valens (Danny Pino).

W tym odcinku

W 1982 roku zmarło niemowlę. Uznano, że przyczyną zgonu był syndrom nagłej śmierci noworodków. Detektyw Rush znajduje podstawy, aby wznowić śledztwo w tej sprawie. Ustala, że ojciec ofiary nie chciał mieć więcej dzieci, natomiast jego partnerka nie radziła sobie z nowymi obowiązkami. Najwięcej informacji w śledztwie może dostarczyć rodzeństwo zamordowanego.

Występują

Twórcy

Ładuję...