Teleman

Julia | odc. 46/186

serial obyczajowo-komediowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Janek ustala z pacjentką termin operacji. Darek jest przekonany, że stał się przez Julię pośmiewiskiem w miasteczku. Monika próbuje nastawić Janka przeciwko Julii.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie dziewczyny, która postanawia zmienić swoje życie. Julia (Julia Rosnowska) wkrótce wychodzi za mąż. Tuż przed ślubem dowiaduje się, że jej narzeczony, Darek (Bartosz Obuchowicz), jest handlarzem narkotyków. Dziewczyna odwołuje ceremonię i ucieka z rodzinnego miasteczka. Przyjeżdża do kuzynki (Ewa Kaim), która mieszka w Krakowie. Od tej pory Julia spotyka na swojej drodze wiele osób, które pozornie bogate i spełnione zawodowo, są uwikłane w świat intryg i kłamstw. Nieoczekiwanie w mieście pojawia się również Darek, który chce odzyskać swoją ukochaną. Podczas swojej ucieczki przed byłym narzeczonym Julia przypadkiem poznaje Maćka Janickiego (Michał Lewandowski).

W tym odcinku

Janek ustala z pacjentką termin operacji. Tadeusz nie akceptuje jego decyzji. Darek jest przekonany, że stał się przez Julię pośmiewiskiem w miasteczku. Postanawia się zemścić. Monika próbuje nastawić Janka przeciwko Julii. Proponuje mu wspólne mieszkanie. Tymczasem trwają przygotowania do ślubu Julii i Maćka. Tadeusz rezerwuje salę na ceremonię.

Występują

Zobacz także

Ładuję...