Julia | odc. 35/186

serial obyczajowo-komediowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Hannie nie udaje się porozmawiać z mężem, który wychodzi do pracy. Janek i Julia spacerują wokół kliniki. Julia jest jednak smutna. Musi udawać narzeczoną Maćka, a Janek jest z Moniką.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie dziewczyny, która postanawia zmienić swoje życie. Julia (Julia Rosnowska) wkrótce wychodzi za mąż. Tuż przed ślubem dowiaduje się, że jej narzeczony, Darek (Bartosz Obuchowicz), jest handlarzem narkotyków. Dziewczyna odwołuje ceremonię i ucieka z rodzinnego miasteczka. Przyjeżdża do kuzynki (Ewa Kaim), która mieszka w Krakowie. Od tej pory Julia spotyka na swojej drodze wiele osób, które pozornie bogate i spełnione zawodowo, są uwikłane w świat intryg i kłamstw. Nieoczekiwanie w mieście pojawia się również Darek, który chce odzyskać swoją ukochaną. Podczas swojej ucieczki przed byłym narzeczonym Julia przypadkiem poznaje Maćka Janickiego (Michał Lewandowski).

W tym odcinku

Hannie nie udaje się porozmawiać z mężem, który w pośpiechu wychodzi do pracy. Janek i Julia spacerują po parku wokół kliniki. Czują się dobrze w swoim towarzystwie. Dziewczyna jest jednak smutna - ona udaje narzeczoną Maćka, a Janek jest z Moniką. Mimo to wysyła SMS-a do Janka i niecierpliwie oczekuje odpowiedzi. Tymczasem Hanna, która podsłuchała w klinice rozmowę Moniki i Bożeny, pyta Tadeusza, czy ma romans.

Występują

Zobacz także

Ładuję...