Julia | odc. 34/186

serial obyczajowo-komediowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W klinice zbliża się dzień otwarty. Julia koordynuje działania i musi współpracować z Jankiem. Darek z Pawłem idą na podwójną randkę. Darek chce wzbudzić zazdrość byłej narzeczonej.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie dziewczyny, która postanawia zmienić swoje życie. Julia (Julia Rosnowska) wkrótce wychodzi za mąż. Tuż przed ślubem dowiaduje się, że jej narzeczony, Darek (Bartosz Obuchowicz), jest handlarzem narkotyków. Dziewczyna odwołuje ceremonię i ucieka z rodzinnego miasteczka. Przyjeżdża do kuzynki (Ewa Kaim), która mieszka w Krakowie. Od tej pory Julia spotyka na swojej drodze wiele osób, które pozornie bogate i spełnione zawodowo, są uwikłane w świat intryg i kłamstw. Nieoczekiwanie w mieście pojawia się również Darek, który chce odzyskać swoją ukochaną. Podczas swojej ucieczki przed byłym narzeczonym Julia przypadkiem poznaje Maćka Janickiego (Michał Lewandowski).

W tym odcinku

Hanna przypadkiem dowiaduje się niepochlebnej rzeczy o swoim mężu. W klinice zbliża się dzień otwarty. Julia koordynuje działania i musi współpracować z Jankiem. W międzyczasie Darek z Pawłem idą na podwójną randkę. Po spotkaniu Darek przychodzi pochwalić się byłej narzeczone, licząc na to, że będzie o niego zazdrosna.

Występują

Zobacz także

Ładuję...