Julia | odc. 33/186

serial obyczajowo-komediowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Igor domyśla się, że Julia nie jest obojętna Jankowi. Tymczasem ona, poruszona swoim odkryciem o Maćku, rozmawia o nim z Kasią. Janicki sądzi, że nie chce go znać. Proponuje wspólną kolację.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie dziewczyny, która postanawia zmienić swoje życie. Julia (Julia Rosnowska) wkrótce wychodzi za mąż. Tuż przed ślubem dowiaduje się, że jej narzeczony, Darek (Bartosz Obuchowicz), jest handlarzem narkotyków. Dziewczyna odwołuje ceremonię i ucieka z rodzinnego miasteczka. Przyjeżdża do kuzynki (Ewa Kaim), która mieszka w Krakowie. Od tej pory Julia spotyka na swojej drodze wiele osób, które pozornie bogate i spełnione zawodowo, są uwikłane w świat intryg i kłamstw. Nieoczekiwanie w mieście pojawia się również Darek, który chce odzyskać swoją ukochaną. Podczas swojej ucieczki przed byłym narzeczonym Julia przypadkiem poznaje Maćka Janickiego (Michał Lewandowski).

W tym odcinku

Igor domyśla się, że Julia nie jest obojętna Jankowi. Tymczasem ona, poruszona swoim odkryciem dotyczącym Maćka, rozmawia o nim z Kasią. Janicki sądzi, że dziewczyna nie chce teraz znać. Proponuje jednak, żeby zjadła z nim i z jego przyjacielem kolację. Wieczorem do brata przychodzi Janek.

Występują

Zobacz także

Ładuję...