Julia | odc. 32/186

serial obyczajowo-komediowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Policjanci wypytują Darka i Pawła o podejrzanego klienta warsztatu samochodowego. Julia przy pomocy Janka i Maćka organizuje Janickim niespodziankę z okazji rocznicy ich znajomości.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie dziewczyny, która postanawia zmienić swoje życie. Julia (Julia Rosnowska) wkrótce wychodzi za mąż. Tuż przed ślubem dowiaduje się, że jej narzeczony, Darek (Bartosz Obuchowicz), jest handlarzem narkotyków. Dziewczyna odwołuje ceremonię i ucieka z rodzinnego miasteczka. Przyjeżdża do kuzynki (Ewa Kaim), która mieszka w Krakowie. Od tej pory Julia spotyka na swojej drodze wiele osób, które pozornie bogate i spełnione zawodowo, są uwikłane w świat intryg i kłamstw. Nieoczekiwanie w mieście pojawia się również Darek, który chce odzyskać swoją ukochaną. Podczas swojej ucieczki przed byłym narzeczonym Julia przypadkiem poznaje Maćka Janickiego (Michał Lewandowski).

W tym odcinku

Policjanci wypytują Darka i Pawła o podejrzanego klienta warsztatu samochodowego. Chłopcy udają, że nie wiedzą, o kogo chodzi. Tymczasem Julia z pomocą Janka i Maćka organizuje Janickim niespodziankę z okazji ich rocznicy poznania się. Wieczorem wszyscy gromadzą się w willi. Hanna z Tadeuszem są wzruszeni. Tego samego wieczoru Julia przypadkiem odkrywa sekret Maćka.

Występują

Zobacz także

Ładuję...