Julia | odc. 31/186

serial obyczajowo-komediowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Anita utwierdza Julię w przypuszczeniach że Maciek coś do niej czuje. W restauracji Kasi ma gościć krytyk kulinarny. Janek przyjmuje do pracy w klinice chirurga Igora Nowaczyńskiego.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie dziewczyny, która postanawia zmienić swoje życie. Julia (Julia Rosnowska) wkrótce wychodzi za mąż. Tuż przed ślubem dowiaduje się, że jej narzeczony, Darek (Bartosz Obuchowicz), jest handlarzem narkotyków. Dziewczyna odwołuje ceremonię i ucieka z rodzinnego miasteczka. Przyjeżdża do kuzynki (Ewa Kaim), która mieszka w Krakowie. Od tej pory Julia spotyka na swojej drodze wiele osób, które pozornie bogate i spełnione zawodowo, są uwikłane w świat intryg i kłamstw. Nieoczekiwanie w mieście pojawia się również Darek, który chce odzyskać swoją ukochaną. Podczas swojej ucieczki przed byłym narzeczonym Julia przypadkiem poznaje Maćka Janickiego (Michał Lewandowski).

W tym odcinku

Anita utwierdza Julię w podejrzeniach, że Maciek coś do niej czuje. W restauracji Kasi ma gościć incognito krytyk kulinarny. Nie wszystko idzie zgodnie z oczekiwaniami kuzynki Julii. Janek wbrew woli ojca przyjmuje do pracy w klinice chirurga Igora Nowaczyńskiego, który jest jego dobrym znajomym.

Występują

Zobacz także

Ładuję...