Julia | odc. 26/186

serial obyczajowo-komediowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Maciek jest zainteresowany propozycją złożoną Julii przez dr Małecką. Matka Julii przyjeżdża do Krakowa, aby odebrać wyniki Natalki. Okazuje się, że Darek oszkalował Julię przed jej matką.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie dziewczyny, która postanawia zmienić swoje życie. Julia (Julia Rosnowska) wkrótce wychodzi za mąż. Tuż przed ślubem dowiaduje się, że jej narzeczony, Darek (Bartosz Obuchowicz), jest handlarzem narkotyków. Dziewczyna odwołuje ceremonię i ucieka z rodzinnego miasteczka. Przyjeżdża do kuzynki (Ewa Kaim), która mieszka w Krakowie. Od tej pory Julia spotyka na swojej drodze wiele osób, które pozornie bogate i spełnione zawodowo, są uwikłane w świat intryg i kłamstw. Nieoczekiwanie w mieście pojawia się również Darek, który chce odzyskać swoją ukochaną. Podczas swojej ucieczki przed byłym narzeczonym Julia przypadkiem poznaje Maćka Janickiego (Michał Lewandowski).

W tym odcinku

Maciek jest zainteresowany propozycją, którą doktor Małecka złożyła Julii. Tymczasem matka dziewczyny przyjeżdża do Krakowa, by odebrać wyniki Natalki. Okazuje się, że Darek powiedział kobiecie coś okropnego na temat swojej byłej narzeczonej. Julia czuje się zmuszona wyznać matce prawdę.

Występują

Zobacz także

Ładuję...