Julia | odc. 30/186

serial obyczajowo-komediowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Hanna organizuje rodzinne spotkanie. Przychodzi ciotka Nina, początkowo nieufna w stosunku do Julii. Maciek udaje się do Małeckiej, która nie chce z nim rozmawiać. Tylko Julii powie prawdę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie dziewczyny, która postanawia zmienić swoje życie. Julia (Julia Rosnowska) wkrótce wychodzi za mąż. Tuż przed ślubem dowiaduje się, że jej narzeczony, Darek (Bartosz Obuchowicz), jest handlarzem narkotyków. Dziewczyna odwołuje ceremonię i ucieka z rodzinnego miasteczka. Przyjeżdża do kuzynki (Ewa Kaim), która mieszka w Krakowie. Od tej pory Julia spotyka na swojej drodze wiele osób, które pozornie bogate i spełnione zawodowo, są uwikłane w świat intryg i kłamstw. Nieoczekiwanie w mieście pojawia się również Darek, który chce odzyskać swoją ukochaną. Podczas swojej ucieczki przed byłym narzeczonym Julia przypadkiem poznaje Maćka Janickiego (Michał Lewandowski).

W tym odcinku

Hanna postanawia zorganizować rodzinne spotkanie. Do Janickich przychodzi ciotka Nina. Początkowo jest bardzo nieufna w stosunku do Julii. Tymczasem Maciek spotyka się z Małecką. Kobieta nie chce z nim rozmawiać. Oświadcza, że tylko Julii powie całą prawdę.

Występują

Zobacz także

Ładuję...