Julia | odc. 29/186

serial obyczajowo-komediowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Maciek chce na czas remontu przenieść się z Julią do rodziców. Darek przychodzi do restauracji Kasi. Chce zabrać Julię na kolację. Dowiaduje się, że mieszka ona teraz u Janickich.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie dziewczyny, która postanawia zmienić swoje życie. Julia (Julia Rosnowska) wkrótce wychodzi za mąż. Tuż przed ślubem dowiaduje się, że jej narzeczony, Darek (Bartosz Obuchowicz), jest handlarzem narkotyków. Dziewczyna odwołuje ceremonię i ucieka z rodzinnego miasteczka. Przyjeżdża do kuzynki (Ewa Kaim), która mieszka w Krakowie. Od tej pory Julia spotyka na swojej drodze wiele osób, które pozornie bogate i spełnione zawodowo, są uwikłane w świat intryg i kłamstw. Nieoczekiwanie w mieście pojawia się również Darek, który chce odzyskać swoją ukochaną. Podczas swojej ucieczki przed byłym narzeczonym Julia przypadkiem poznaje Maćka Janickiego (Michał Lewandowski).

W tym odcinku

Maciek ma problem z mieszkaniem i chce na czas remontu przenieść się z Julią do rodziców. Dziewczynie nie podoba się ten pomysł, jednak Janicki nalega. Tłumaczy, że nie chce sprawić ojcu i matce przykrości. Darek przychodzi do restauracji Kasi. Chce zabrać Julię na kolację. Dowiaduje się, że mieszka ona teraz u Janickich. Tymczasem dziewczyna zaczyna podejrzewać, że Maciek coś do niej czuje.

Występują

Zobacz także

Ładuję...