Julia | odc. 28/186

serial obyczajowo-komediowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Janek zastaje u Maćka ślady po wieczornej imprezie. Jest przekonany, że brat zdradza Julię. On zapewnia, że wszystko układa się dobrze. Janek daje mu bilety na koncert ich ulubionej kapeli.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie dziewczyny, która postanawia zmienić swoje życie. Julia (Julia Rosnowska) wkrótce wychodzi za mąż. Tuż przed ślubem dowiaduje się, że jej narzeczony, Darek (Bartosz Obuchowicz), jest handlarzem narkotyków. Dziewczyna odwołuje ceremonię i ucieka z rodzinnego miasteczka. Przyjeżdża do kuzynki (Ewa Kaim), która mieszka w Krakowie. Od tej pory Julia spotyka na swojej drodze wiele osób, które pozornie bogate i spełnione zawodowo, są uwikłane w świat intryg i kłamstw. Nieoczekiwanie w mieście pojawia się również Darek, który chce odzyskać swoją ukochaną. Podczas swojej ucieczki przed byłym narzeczonym Julia przypadkiem poznaje Maćka Janickiego (Michał Lewandowski).

W tym odcinku

Janek zastaje u Maćka ślady wieczornej imprezy. Jest przekonany, że brat zdradza Julię. On zapewnia jednak, że między nimi układa się dobrze. Janek daje mu bilety na koncert ich ulubionej kapeli. Monika i jej matka idą na spotkanie z gwiazdorem Piotrem. Kończy się ono zaskakująco.

Występują

Zobacz także

Ładuję...