Julia | odc. 25/186

serial obyczajowo-komediowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Monika nie przychodzi do pracy. Janek robi jej awanturę, a ona sądzi, że jest o nią zazdrosny. W międzyczasie Janek pomaga Julii rozwiązać pewien jej problem. Julia jest mu wdzięczna.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie dziewczyny, która postanawia zmienić swoje życie. Julia (Julia Rosnowska) wkrótce wychodzi za mąż. Tuż przed ślubem dowiaduje się, że jej narzeczony, Darek (Bartosz Obuchowicz), jest handlarzem narkotyków. Dziewczyna odwołuje ceremonię i ucieka z rodzinnego miasteczka. Przyjeżdża do kuzynki (Ewa Kaim), która mieszka w Krakowie. Od tej pory Julia spotyka na swojej drodze wiele osób, które pozornie bogate i spełnione zawodowo, są uwikłane w świat intryg i kłamstw. Nieoczekiwanie w mieście pojawia się również Darek, który chce odzyskać swoją ukochaną. Podczas swojej ucieczki przed byłym narzeczonym Julia przypadkiem poznaje Maćka Janickiego (Michał Lewandowski).

W tym odcinku

Monika nie przychodzi do pracy. Przy pierwszej okazji Janek robi jej awanturę. Kosmetyczka tłumaczy sobie to tym, że mężczyzna jest o nią zazdrosny. W międzyczasie Janek pomaga Julii rozwiązać jej problem. Dziewczyna jest mu wdzięczna. Następnego dnia przychodzi do niej doktor Małecka. Składa jej pewną propozycję.

Występują

Zobacz także

Ładuję...