Rodzinka.pl: Nienormalnie normalna rodzina (11)

serial komediowy Polska 2011  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Boscy zauważają, że w piwnicy czuć wilgocią. Ludwik postanawia osuszyć pomieszczenie. Wspierany przez Marka próbuje też zaszczepić Kubie miłość do sportu.

Oglądaj w telewizji

Czw 16.12 20:45
TVP HDlogo
So 18.12 9:40
TVP HDlogo

Opis

Perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich, szczęśliwych rodziców trójki rezolutnych chłopców - Tomka (Maciej Musiał), Jakuba (Adam Zdrójkowski) i Kacpra (Mateusz Pawłowski). Boscy poznali się jeszcze na studiach, lecz mimo upływu lat nadal darzą się gorącym uczuciem. Teraz starają się o kolejne dziecko, tym razem chcą, by była to dziewczynka. Jednak w pięcioosobowej rodzinie bardzo ciężko znaleźć czas na upragnione sam na sam, o czym Boscy przekonują się na każdym kroku.

W tym odcinku

Boscy zauważają, że w piwnicy czuć wilgocią. Ludwik postanawia osuszyć pomieszczenie. Chłopcy przechodzą kolejną lekcję życia w społeczeństwie - rodzice starają się nauczyć synów szacunku do drugiego człowieka, niezależnie od jego statusu finansowego i pochodzenia. Ponadto wspierany przez Marka Ludwik próbuje zaszczepić Kubie miłość do sportu.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...