Rodzinka.pl: O szkole i kobietach (87)

serial komediowy Polska 2013  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kacper jest zmartwiony tym, że dostaje w szkole słabsze stopnie od Zosi. Ludwik pociesza go, że nie powinien się tym przejmować. Natalia i Ludwik chcą spędzić wieczór tylko we dwoje...

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zabawne perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich, szczęśliwych rodziców trójki synów. Boscy poznali się jeszcze na studiach, lecz mimo upływu lat nadal darzą się gorącym uczuciem i tworzą zgodne małżeństwo. Wraz z dziećmi - Tomkiem (Maciej Musiał), Kubą (Adam Zdrójkowski) i najmłodszym Kacprem (Mateusz Pawłowski) - mieszkają pod Warszawą. Ludwik jest architektem i pracuje w domu. Natalia po kilkunastu latach przerwy poświęconej na wychowanie synów, próbuje wrócić do zawodu.

W tym odcinku

Kacper jest zmartwiony tym, że dostaje w szkole słabsze stopnie od Zosi. Ludwik pociesza go, że nie powinien się tym przejmować. Od zarania dziejów kobiety ćwiczyły systematyczność, zajmując się gospodarstwem domowym, podczas gdy mężczyźni brali udział w polowaniach. Natalia i Ludwik chcą spędzić wieczór tylko we dwoje. Niestety plany psuje wizyta teściów.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...