Na dobre i na złe | odc. 463: Oświadczyny

serial obyczajowy Polska 2011  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Van Graaf daje do zrozumienia Samborowi, że teraz on z żoną decydują o Krzysiu. Aby wyciągnąć Sambora z kłopotów Nina proponuje mu małżeństwo...

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial o osobistych i zawodowych problemach pracowników szpitala w Leśnej Górze, m.in. doktora Jakuba Burskiego i jego żony Zosi.

W tym odcinku

Sambor i Krzyś są świadkami wypadku na budowie. Lekarz razem z synem jedzie do szpitala, by operować rannych. Van Graaf jest niezadowolony, że naraził Krzysia na niepotrzebny stres i daje mu do zrozumienia, że teraz on z żoną decydują o losie chłopca. Nina wpada na pomysł jak wyciągnąć Sambora z kłopotów i składa mu propozycję matrymonialną. W szpitalu jest prowadzony kurs dla lekarzy, który uczy przekazywania niepomyślnych wiadomości ciężko chorym pacjentom i ich rodzinom. Wiki uważa, że to strata czasu. Gdy jednak sama staje przed śmiertelnie chorą pacjentką, nie ma odwagi powiedzieć jej prawdy. W Leśnej Górze zaczyna pracę nowa patomorfolog - Kinga. Lena i Latoszek otrzymują wyniki badań genetycznych dziecka. Dowiadują się, że będą mieli syna.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...