Na dobre i na złe | odc. 467: Celny strzał

serial obyczajowy Polska 2011  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Zapała odwiedza Ludmiłę po operacji. Przy okazji poznaje słynnego chirurga Falkowicza. Lekarz rozważa podjęcie pracy w Leśnej Górze. Hana rozmawia z Agatą o dziecku.

Oglądaj w telewizji

Czw 13.04 10:25
TVP Serialelogo

Opis

Serial o osobistych i zawodowych problemach pracowników szpitala w Leśnej Górze, m.in. doktora Jakuba Burskiego i jego żony Zosi.

W tym odcinku

Zapała odwiedza Ludmiłę po udanej operacji. Przy okazji poznaje słynnego chirurga Falkowicza. Lekarz rozważa podjęcie pracy w Leśnej Górze. Hana sugeruje Agacie, że im wcześniej zacznie starać się o dziecko, tym lepiej. Lewicka godzi się z mężem. Niestety spokój młodych małżonków zakłóca wizyta Doroty. Kobieta podaje się za żonę Pawła. Sambor obchodzi 40. urodziny. Od pewnego czasu lekarz źle się czuje. Niektórzy sugerują, że to skutki nadużywania alkoholu. Dopiero Nina odkrywa, że Michał zatruł się jadem kiełbasianym. Czuwa nad chorym całą noc. Anka przywozi do szpitala swojego ukochanego, Marka. Chłopak został postrzelony przez jej zazdrosnego adoratora, Jacka. Wiki chce się nacieszyć obecnością Blanki, nim dziewczyna wyjedzie. Córka sugeruje jej, że powinna związać się z Przemkiem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...