Przystań: Spóźnieni kochankowie (5/13)

serial obyczajowy Polska 2009  od 12 lat

W skrócie

Adrian śledzi Ankę i utrudnia jej ćwiczenia. Ona szuka ratunku u Andrzeja, który prosi o pomoc Grzegorza. Szef bazy postanawia zatrzymać Adriana. W tawernie pojawia się miła starsza pani.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Rozgrywająca się w malowniczej scenerii mazurskich jezior opowieść o grupie młodych ludzi odbywających kurs w bazie ratownictwa wodnego. Podczas kilku letnich miesięcy, bohaterowie szkolą się pod okiem grona nieco starszych ratowników instruktorów. Wątki osobiste i uczuciowe kursantów przeplatają się na ekranie z wątkami sensacyjnymi, tworząc barwną, żywą fabułę. W obsadzie, obok znanych i uznanych aktorów pojawia się również wiele nowych twarzy.

W tym odcinku

Adrian śledzi Ankę i utrudnia jej ćwiczenia na zajęciach. Dziewczyna szuka ratunku u Andrzeja, który prosi o pomoc Grzegorza. Szef bazy postanawia zatrzymać na kursie Adriana. W tawernie pojawia się miła starsza pani, Jola. Okazuje się, że czeka ona na swojego ukochanego. W końcu pojawia się Zdzisio, który zabiera ją na jacht. Alicja zachwyca się uczuciem starszych państwa. Niestety, w trakcie romantycznej kolacji mężczyzna dostaje ataku serca. Do szpitala przychodzi żona Zdzisia. Paweł krytykuje Beatę, która nie robi postępów na kursie. Olaf zaczyna coraz bardziej interesować się Wiolą. Instruktorka wprawia go w zakłopotanie.

Występują

Twórcy

Ładuję...