Przystań: Zuza (4/13)

serial obyczajowy Polska 2009  od 12 lat

W skrócie

W bazie pojawia się znana wokalistka Zuza. Nad jeziorem ma odbyć się sesja zdjęciowa promująca jej nową płytę. Zaborcza agentka dziewczyny, Wiktoria, prosi Grzegorza o ochronę podczas zdjęć.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Rozgrywająca się w malowniczej scenerii mazurskich jezior opowieść o grupie młodych ludzi odbywających kurs w bazie ratownictwa wodnego. Podczas kilku letnich miesięcy, bohaterowie szkolą się pod okiem grona nieco starszych ratowników instruktorów. Wątki osobiste i uczuciowe kursantów przeplatają się na ekranie z wątkami sensacyjnymi, tworząc barwną, żywą fabułę. W obsadzie, obok znanych i uznanych aktorów pojawia się również wiele nowych twarzy.

W tym odcinku

W bazie pojawia się znana młoda wokalistka, Zuza. Nad jeziorem ma odbyć się sesja zdjęciowa promująca jej nową płytę. Zaborcza agentka dziewczyny, Wiktoria, prosi Grzegorza, by ratownicy ochraniali ekipę podczas zdjęć. Ten zleca wykonanie tego zadania kursantkom, czym wywołuje niezadowolenie chłopców. Filip stara się poderwać Zuzę. Daga początkowo zazdrości piosenkarce popularności. Jednak gdy widzi, jak agentka traktuje dziewczynę, przestaje już tak pożądać medialnego sukcesu. Wkrótce poirytowana Zuza zrywa zdjęcia. Adrian prosi Grzegorza o przyjęcie na kurs. Wieczorem śpiewa Ance szantę, w której poprzysięga jej zemstę. Przerażona dziewczyna postanawia uciec z bazy.

Występują

Twórcy

Ładuję...