Julia | odc. 3

serial obyczajowo-komediowy Polska 2011  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Julia opowiada Maćkowi o tym, co wydarzyło się między nią a Darkiem. Postanawia zostać w Krakowie. Janek oferuje Julii pomoc w zakupach. Podczas płacenia dochodzi do kłopotliwej sytuacji.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie dziewczyny, która postanawia zmienić swoje życie. Julia (Julia Rosnowska) wkrótce wychodzi za mąż. Tuż przed ślubem dowiaduje się, że jej narzeczony, Darek (Bartosz Obuchowicz), jest handlarzem narkotyków. Dziewczyna odwołuje ceremonię i ucieka z rodzinnego miasteczka. Przyjeżdża do kuzynki (Ewa Kaim), która mieszka w Krakowie. Od tej pory Julia spotyka na swojej drodze wiele osób, które pozornie bogate i spełnione zawodowo, są uwikłane w świat intryg i kłamstw. Nieoczekiwanie w mieście pojawia się również Darek, który chce odzyskać swoją ukochaną. Podczas swojej ucieczki przed byłym narzeczonym Julia przypadkiem poznaje Maćka Janickiego (Michał Lewandowski).

W tym odcinku

Julia opowiada Maćkowi, co wydarzyło się między nią a Darkiem. Dziewczyna oświadcza matce, że postanowiła zostać w Krakowie. Maciek jedzie do kliniki, która jest własnością jego rodziny. Tymczasem Janek oferuje Julii pomoc w zrobieniu zakupów. Podczas płacenia dochodzi do kłopotliwej sytuacji.

Występują

Zobacz także

Ładuję...