Rodzinka.pl: Nie ma czasu do stracenia (46)

serial komediowy Polska 2011  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Gdy Ludwik z Natalią wracają z kina - w domu czeka na nich stół nakryty greckimi specjałami. Natalia odkrywa, że do potraw zużyto wina z 1968 r.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich, szczęśliwych rodziców trójki rezolutnych chłopców - Tomka (Maciej Musiał), Jakuba (Adam Zdrójkowski) i Kacpra (Mateusz Pawłowski). Boscy poznali się jeszcze na studiach, lecz mimo upływu lat nadal darzą się gorącym uczuciem. Teraz starają się o kolejne dziecko, tym razem chcą, by była to dziewczynka. Jednak w pięcioosobowej rodzinie bardzo ciężko znaleźć czas na upragnione sam na sam, o czym Boscy przekonują się na każdym kroku.

W tym odcinku

Ludwik próbuje oduczyć chłopców posługiwania się młodzieżowym slangiem. Natalia przypomina mu, że przed laty sam używał zwrotów, których nie tolerowali dorośli. Boscy zaczynają wspominać dawne czasy. Natalia i Ludwik wracają z kina. W domu czeka na nich niespodzianka, którą chłopcy przygotowali z pomocą Magdy - stół nakryty greckimi specjałami. Gdy Natalia odkrywa, że do potrawy zużyto wina z 1968 roku, mina jej rzednie. W czasie rodzinnej kolacji babcia Janina wypytuje Tomka, jak współczesna młodzież spędza wolny czas. Przy okazji opowiada incydent z policją, który przydarzył się przed laty mamie chłopaka.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...