Wojna domowa | sezon 1 odc. 1/15: Ciężkie jest życie

serial obyczajowy Polska 1965  b.o.
zdjęcie

W skrócie

Serial o perypetiach dwóch rodzin przedstawionych w tonacji komediowej. Jankowscy mają syna Pawła, Kamińscy opiekują się siostrzenicą Anulą.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial opowiada o perypetiach dwóch rodzin mieszkających w tym samym bloku. Państwo Jankowscy mają nastoletniego syna Pawła (Krzysztof Musiał), ich sąsiedzi Kamińscy opiekują się siostrzenicą pani domu, Anulą. Mniejsze i większe nieporozumienia między młodzieżą a dorosłymi, problemy w szkole, w domu i w pracy są przedstawione z ciepłym, ale niepozbawionym ironii humorem...

W tym odcinku

Serial opowiada o perypetiach dwóch rodzin mieszkających w tym samym bloku. Państwo Jankowscy mają nastoletniego syna Pawła, ich sąsiedzi Kamińscy opiekują się siostrzenicą pani domu, Anulą. Mniejsze i większe nieporozumienia między młodzieżą a dorosłymi, problemy w szkole, w domu i w pracy są przedstawione z ciepłym, ale niepozbawionym ironii humorem... Paweł Jankowski (Krzysztof Musiał) zwierza się pani Irenie (Alina Janowska) - sąsiadce z tej samej klatki - że marzy o karierze aktorskiej, jednak ojciec (Kazimierz Rudzki) stanowczo się temu sprzeciwia. Chłopak na własną rękę próbuje dostać się do telewizji, lecz jego kandydatura odpada. Wówczas tata czuje się dotknięty i sam prosi, by powierzono synowi jakąś rolę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...