Detektywi | odc. 161: Pułkownik
W skrócie
Emerytowany pułkownik jest szantażowany. Od pewnego czasu ktoś stale żąda od niego pieniędzy. Maciek Fridek odkrywa, że za sprawą może stać syn znajomych oraz córka pułkownika.
Oglądaj w telewizji
Opis
Marzena Fliegel i Maciek Friedek prowadzą biuro detektywistyczne. Są to policjanci z wieloletnim doświadczeniem, dlatego mogą się podjąć prowadzenia najtrudniejszych spraw. Współpracuje z nimi Krzysztof Dziób, który zna wschodnie sztuki walki i znakomicie radzi sobie w sytuacjach ekstremalnych. Detektywi pomagają ludziom w dramatycznych chwilach - przy porwaniach i zaginięciach. Często dostają nietypowe zlecenia, których nie podjęłaby się policja, ale też wspierają stróżów prawa przy ujmowaniu przestępców.
W tym odcinku
Do detektywów zgłasza się zamożny emerytowany pułkownik, który jest szantażowany. Od pewnego czasu nieznany sprawca regularnie żąda od niego pieniędzy. Sprawą zajmuje się Maciek Fridek. Odkrywa on, że za sprawą może stać syn znajomych i jego córka.