Detektywi | odc. 104/159: Kobiety
W skrócie
Pewna kobieta utrzymuje, że teściowa usiłuje ją otruć. Detektywi umieszczają w jej mieszkaniu ukryte kamery. Powstaje nagranie jednej z kłótni między paniami. Sprawa jest niejednoznaczna.
Oglądaj w telewizji
Opis
Marzena Fliegel i Maciek Friedek prowadzą biuro detektywistyczne. Są to policjanci z wieloletnim doświadczeniem, dlatego mogą się podjąć prowadzenia najtrudniejszych spraw. Współpracuje z nimi Krzysztof Dziób, który zna wschodnie sztuki walki i znakomicie radzi sobie w sytuacjach ekstremalnych. Detektywi pomagają ludziom w dramatycznych chwilach - przy porwaniach i zaginięciach. Często dostają nietypowe zlecenia, których nie podjęłaby się policja, ale też wspierają stróżów prawa przy ujmowaniu przestępców.
W tym odcinku
Pewna kobieta utrzymuje, że teściowa usiłuje ją otruć. Detektywi umieszczają w jej mieszkaniu ukryte kamery. Powstaje nagranie jednej z wielu kłótni pomiędzy ich klientką a jej teściową. Policjanci kontaktują się z byłą partnerką męża klientki. Twierdzi ona, że pasierbica kobiety, która zgłosiła się do detektywów, jest chora psychicznie. Karolina zaprzyjaźnia się z dziewczyną. W czasie przyjęcia imieninowego teściowej, ktoś okrada znajome solenizantki. Wszystkie tropy prowadzą do synowej.