Ojciec Mateusz 35: Awizo (449)

serial kryminalny Polska 2026  od 12 lat

W skrócie

Nowa praca Pączka jako kuriera wpędza go w kłopoty. Gdy w przydzielonym mu rewirze dochodzi do kradzieży, staje się głównym podejrzanym. By oczyścić swoje imię, przeprowadza prywatne śledztwo.

Oglądaj w telewizji

Czw 21.05 21:20
TVP 1logo

Opis

Obdarzony zmysłem detektywistycznym proboszcz parafii w Sandomierzu, ksiądz Mateusz Żmigrodzki (Artur Żmijewski), pomaga miejscowemu komisarzowi Możejce (Piotr Polk) i jego podwładnym w rozwiązywaniu kolejnych skomplikowanych zagadek kryminalnych.

W tym odcinku

Nowa praca Pączka w charakterze kuriera wpędza go w kłopoty. Niespodziewanie w przydzielonym mu rewirze dochodzi do kradzieży. Ktoś włamuje się do domu lokalnego kolekcjonera znaczków, a mieszkaniec plebanii staje się głównym podejrzanym w sprawie. Zostaje wezwany na komendę, a także tymczasowo zawieszony w swoich służbowych obowiązkach. Tymczasem zaniepokojona Natalia otrzymuje tajemnicze zawiadomienie o przesyłce. Zdeterminowany Pączek, chcąc oczyścić swoje imię, postanawia przeprowadzić prywatne śledztwo, które doprowadza go do zaskakujących odkryć.

Występują

Zobacz także

Ładuję...