Zaraz wracam 2 (112)

serial obyczajowy Polska 2025  od 12 lat

W skrócie

Bilski nachodzi Ewę w urzędzie, co kończy się fizyczną konfrontacją z Michałem i groźbą odwetu. Oficjalny wniosek fundacji "Dobrze" o udostępnienie dokumentów zmusza Krystynę do reakcji.

Oglądaj w telewizji

Pt 17.04 18:20
TVP 1logo

Opis

We wsi Polskie Pole życie na pozór płynie spokojnie, jednak w urzędzie gminy roi się od intryg, osobistych dramatów i zabawnych wydarzeń. Pracownicy, z wójtem Eligiuszem Czaplą (Mariusz Kiljan) na czele, zmagają się nie tylko z problemami mieszkańców, ale i własnymi, trudnymi wyborami życiowymi. Włodarz gminy stara się zdobyć prawa miejskie dla Polskiego Pola. Pomimo kłopotów zdrowotnych i nieuczciwej rywalizacji politycznej, konsekwentnie dąży do rozwoju swojej małej ojczyzny. Otoczył się zaufanymi ludźmi, którzy, podobnie jak on, z zaangażowaniem działają dla dobra Polskiego Pola i jego mieszkańców.

W tym odcinku

Poranny chłód staje się dla Renaty sygnałem narastającego kryzysu i skłania ją do namysłu nad przyszłością związku z Michałem. Tymczasem zdemaskowany Bilski nachodzi Ewę w urzędzie, co kończy się fizyczną konfrontacją z Michałem i groźbą odwetu. Oficjalny wniosek fundacji "Dobrze" o udostępnienie dokumentów zmusza Krystynę do szybkiej reakcji. Chcąc dowieść swojej skuteczności, zawiera niełatwe porozumienie z Karoliną Żylicką i ogłasza publicznie otwarcie nowej serwerowni.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...