Detektywi | sezon 6 odc. 301

serial fabularno-dokumentalny Polska 2026  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Od kilku dni nieznajomy śledzi Maję Korczyk. Kobieta żyje w strachu. Chowa się przed prześladowcą w bramie kamienicy. Tam znajduje starszego, rannego mężczyznę, który potrzebuje pomocy.

Oglądaj w telewizji

Śr 15.04 17:55
TVNlogo

Opis

Nowy sezon serii to kolejne emocjonujące śledztwa i historie, które trzymają w napięciu. Anna Potaczek, Maciej Dębosz i ich zgrany zespół - Katarzyna Kowalik, Paweł Drawicz, Jakub Nowacki, Maja Korczyk i Oskar Wilkowski - wraz z zaprzyjaźnionym komisarzem Romanem Łabajem ponownie biorą udział w śledztwach. Ich stawką jest nie tylko poznanie prawdy, ale często też ludzkie życie. Każda sprawa zmusza detektywów do działania pod presją czasu i stawia przed wyjątkowo trudnymi wyborami.

W tym odcinku

Od kilku dni nieznajomy śledzi Maję Korczyk. Choć Oskar Wilkowski ustalił jego tożsamość, Maja żyje w ciągłym niepokoju - nie wie, czego młody mężczyzna od niej chce. Pod wpływem stresu Maja chowa się przed prześladowcą w bramie kamienicy. Tam znajduje starszego, rannego mężczyznę, który na chwilę przed utratą przytomności prosi o pomoc dla swojego wnuka. Za sprawa śledztwa detektywa Pawła Drawicza i komisarz Alicji Krawiec udaje się ustalić, kto w tym dniu miał kontakt ze starszym mężczyzną.

Występują

Zobacz także

Ładuję...