Młode gliny (5/50)

serial kryminalny Polska 2026  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W parku zostaje znaleziona pobita dziewczyna. Policja podejrzewa, że była związana z Domem Meduzy, azylem dla kobiet, które doświadczyły przemocy domowej. Agata rozpoczyna tam śledztwo pod przykrywką.

Oglądaj w telewizji

Pon 16.02 21:35
TVNlogo

Opis

Serial ukazujący codzienność początkujących policjantów, którzy muszą odnaleźć się w wymagającej rzeczywistości. Agata (Zofia Zborowska-Wrona) i Monika (Katarzyna Gałązka), Sandra (Dominika Kryszczyńska) i Olek (Marcel Opaliński), a także Michalina (Mayu Gralińska-Sakai) i Kacper (Henryk Simon) są pełni zapału. Mierzą się nie tylko z kolejnymi kryminalnymi sprawami, ale też biurokracją, presją przełożonych i własnymi dylematami moralnymi. Wspierani przez Basię (Wiktoria Gąsiewska) i Jurka (Michał Węgrzyński) oraz czujnego naczelnika wydziału Szymona Deca (Robert Koszucki), młodzi funkcjonariusze tworzą różnorodny zespół i uczą się współpracy. Nad wszystkim czuwa komendant Izabela Muszyńska (Anna Dereszowska), dla której liczą się zasady. Śledztwa uzupełniają analizy patolożki Laury (Aleksandra Domańska) i technika Ludwika (Bartosz Obuchowicz). W sprawy angażują się także emerytowany komendant Tadeusz Dec (Jerzy Bończak) oraz prokurator Łukasz Matuszczak (Lesław Żurek).

W tym odcinku

W parku zostaje znaleziona brutalnie pobita dziewczyna. Doktor Laura odkrywa na jej ciele ślady długoletniej przemocy. Policja podejrzewa, że ofiara mogła być związana z Domem Meduzy - miejscem schronienia dla kobiet, których zawiodły instytucje, szczególnie żon mundurowych i urzędników. Agata rozpoczyna śledztwo pod przykrywką, udając ofiarę przemocy. Szybko identyfikuje poszkodowaną jako Olę, ukrywającą się w Domu Meduzy przed agresywnym mężem. Podejrzenia o pobicie kobiety padają na znajomego jej partnera. Tymczasem dwóch mężczyzn próbuje wtargnąć do Domu Meduzy, nie przewidując, że Agata i inne kobiety będą w stanie się im przeciwstawić.

Występują

Zobacz także

Ładuję...