Detektywi | sezon 5 odc. 268
W skrócie
Komisarz Roman Łabaj i Katarzyna Kowalik wracają z weekendu w spa, gdzie zamiast odpoczywać, musieli rozwiązać zagadkę zaginięcia kobiety z sauny. Jej przemocowy mąż jest głównym podejrzanym.
Oglądaj w telewizji
Opis
Ekipa biura detektywistycznego Anny Potaczek i Macieja Dębosza stawia czoło kolejnym sprawom, często korzystając z pomocy policji. Nowe śledztwa przynoszą niespodzianki i emocje, a w tle rozwijają się skomplikowane relacje. Kasia i Roman walczą o swoje uczucie, Kuba musi zmierzyć się z przeszłością, a tajemniczy wróg grozi całemu zespołowi.
W tym odcinku
Komisarz Roman Łabaj i Katarzyna Kowalik wracają z weekendu w spa, podczas którego zamiast wypoczywać, musieli zmierzyć się z serią podejrzanych wydarzeń w pensjonacie. Wkrótce wychodzi na jaw, że kobieta uratowana z sauny zaginęła, a w jej mieszkaniu śledczy znajdują ślady krwi. Od kilku dni nie ma z nią kontaktu, co budzi coraz większy niepokój. Głównym podejrzanym staje się jej mąż, znany z przemocy i wieloletniego znęcania się nad żoną.
Występują